Start Fotografia śluby Studniówki Komunie Stylizacja Modelki Wideo Kontakt Partnerzy  
Start
Fotografia
Obsługa ślubów
fot. pozowana
fot. reportażowa
wynajem limuzyn
oprawa muzyczna
Obsługa I komunii św.
Obsługa studniówek
Stylizacja i makijaż
Portfolia modelek
Usługi wideo
Kontakt z nami
Nasi partnerzy
Wynajem limuzyn      Tak niepowtarzalna uroczystość, jak Państwa ślub wymaga niepowtarzalnej oprawy. Chcąc ją  umożliwić studio FOTO-MARKOWSKI oferuje całą gamę limuzyn ślubnych. Aby zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta, w naszej ofercie znajduje się ponad 20 rodzajów limuzyn. Dzięki naszej ofercie Ciebie też stać na luksus.

 

Naszym numerem jeden, cieszącym się najlepszą renomą wśród klientów jest niewątpliwie Lincoln. Nic dziwnego, Lincoln zawsze był synonimem luksusu. Dlatego jest to samochód wprost stworzony do bardzo luksusowych uroczystości ślubnych.

 


Rolls - Royce to samochód legenda. Montowany ręcznie, dzięki czemu każdy jego element podlega ścisłej selekcji przez wyspecjalizowaną ekipę. Od początku do końca luksus i precyzja jest tu wartością najwyższą. Dlatego Rolls-Royce zdobył sobie takie uznanie wśród najwyższych sfer. Dzięki naszej ofercie również i Ty możesz wybrać się nim w drogę, niczym angielska arystokracja.

 


Alfa Romeo. Legendarny włoski samochód, wprost stworzony dla ludzi z charakterem, ceniących sobie potęgę mocy i dynamizm, ale także bardzo wymagających jeżeli chodzi o komfort. Czuć w nim klimat najlepszej epoki w dziejach motoryzacji, epoki kiedy samochód sam w sobie był źródłem rozrywki i niezapomnianych wrażeń z jazdy.Aero 1938. Sportowy i przepięknie odrestaurowany pojazd, który jest źródłem fantastycznych wrażeń zarówno u zaślubionych, jak i u gości weselnych. Wymarzony samochód dla ludzi kochających styl retro.

Mercedes, to luksus i komfort w nowoczesnym wydaniu. Nowoczesnym, bo wykorzystuje najnowsze nowinki technologiczne, aby zapewnić sobie wyjątkowy klimat i styl. Elegancki, dynamiczny samochód dla nowoczesnych.

 


Citroen, awangarda francuskiej motorycacji. Przepięknie odrestaurowany pojazd, wprost stworzony dla ludzi kochających styl retro.
Hudson z 1930r.
Bentley z 1956r.
Honda Accord, 2009r.
BMW.
Wanderer, 1936r.


Jeżeli pragną Państwo ślubu w romantycznym nastroju, to idealnym rozwiązaniem wyjazdu na uroczystość jest kareta. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo możliwość odbycia tej podróży w romantycznej atmosferze pozbawionej pośpiechu, pozwalającej na pełne przeżywanie tych niezapomnianych chwil.

 To nie koniec naszej oferty dotyczącej transportu. Posiadamy całą gamę limuzyn, od modeli współczesnych, po eksponaty zabytkowe. Pragniemy bowiem, by na tak ważną uroczystość jak ślub nasi Klienci zawsze znaleźli pojazd odpowiadającą ich preferencjom. Ponadto zapewniamy także autobusy i mikrobusy do przewozu gości weselnych. 
Wszystkie pojazdy dostępne są po wcześniejszej rezerwacji terminu. Najbezpieczniej jest rezerwować termin na 4 miesiące przed datą ślubu.


  Start Fotografia śluby Studniówki Komunie Stylizacja Modelki Wideo Kontakt Partnerzy